English
XML parseError errorCode -1072896755
XML parseError on line 1
XML parseError linepos 1873
XML parseError reason A semi colon character was expected.

Ooops! There was an error:


Err.Number = -2147024891
Access is denied.

RSS Servisi ile HERMES'in sık sık değişen içeriğini, güncel seminerleri, hangi seminerlere online olarak katılabileceğinizi, bilgisayarınızdan anında takip edebilirsiniz.

Güncellemeler otomatik olarak seçtiğiniz RSS sistemiyle size ulaşır.

RSS Nedir?

RSS, çeşitli internet siteleri tarafından yayınlanan haber vb. içeriğin tek bir ortamdan topluca izlenebilmesine olanak sağlayan bir içerik besleme yöntemidir. RSS, seçeceğiniz haber, makale ve mesaj kaynaklarındaki yeni yazıların başlık ve özetlerini, sizin için biraraya toplar. Böylece, sık aralıklarla güncellenen internet sitelerindeki gelişmeleri, siteleri tarayıcınızda açmakla zaman kaybetmeden takip edebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Bunun için bilgisayarınızda bir RSS okuyucu programı olmalıdır. Bu program bilgisayarınızda yoksa, aşağıdaki RSS okuyucu programı kullanabilirsiniz.

Yukaradı size sunduğumuz RSS bağlantısını RSS okuyucu programınıza kaydetmelisiniz.

RSS Programları

Bunun dışındaki RSS okuyucu programlarını da ücretsiz olarak indirmeniz mümkün. Size en uygun programı bulmak için arama sitelerinde Türkçe 'RSS okuyucu' veya İngilizce 'RSS reader' deyimlerini aramanız yeterli olacaktır. Kullandığınız bilgisayar işletim sistemine bağlı olarak farklı RSS okuyucu programlar kullanmanız gerekebilir.

Öte yandan, Internet Explorer 7, Firefox, Opera, Safari gibi modern tarayıcılar RSS okuyabildikleri için ek bir program kurmanız şart değildir. RSS işaretine tıkladığınızda, tarayıcınız RSS bildirimini ekranda gösterecek ve abone olmak (subscribe) isteyip istemediğinizi soracaktır. Abone olduğunuz takdirde, tarayıcınız HERMES'e belirli aralıklarla otomatik olarak bağlanıp güncel bilgileri kaydedecektir. Bu gelişmeleri, tarayıcınızın RSS bildirimleri menüsünden takip edebilirsiniz.

HERMES RSS Servisi RSS Standartlarını desteklemektedir.

Aylık seminer takvimi

Mayıs 2022 seminer takvimi

Yıllık seminer takvimi

Site haritası

RSS

   

HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi dinamik, yeniliklere ve değişimlere açık, 0 hiyerarşi ve ekip ruhuyla çalışan çoğunluğunu konularında uzman eğitmenlerin oluşturduğu entellektüelitesi yüksek ve toplumun her zaman önünde olmayı ve kişisel kalitenin gerçekleştirilmesini hedefleyen bir kurumdur.

Copyright © 1998-2022 HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi. Gösterilen marka ve logo, HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi'nin tescilli markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Bu internet sitesinin kullanıcıları HERMES Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.