English

Kişisel Gelişim Seminerleri

[PD34] Kişisel Etiket ve Etkili İmaj Yönetimi

Ön kayıt ve bilgi formu için tıklayınız

Sorularınız için: 0216 355 34 01

Bilgi, birikim birlikteliği,tecrübe, vücut dili,duruş, nezaket ve görgü kuralları varsa karizma özgüven ile birleştiğinde kişisel imajı oluşturuyor. İmajda dış görünüş başlama noktası ve insanın paketidir. Bizim reklamımız, pazarlama aracımız, bizi diğer insanların daha fazla anlaması ve daha fazla fırsat vermesi için ilk mesajdır imaj. 21.yüzyılda şirketlerin hangi mevkide olursa olsun çalışanlarında aradığı takım içerisinde uyumlu çalışabilmeleridir. Artık istediği kadar yetenekli ve zeki olsun bu özelliğe taşımayan kişilerin istedikleri noktalara gelmeleri oldukça güçtür. Başarı için takım oyununu, bunun içinse yazılı olmayan bazı protokol kurallarını bilmek gerekir. Bunların tümü ise kişisel etiketiniz yani imajınızdır.
2021 yılı seminer takviminde yeraldığı tarihler
Bu seminer 2021 yılı seminer takvimi içerisinde yer almamaktadır. Buna rağmen semineri kurumsal olarak talep edebilirsiniz. Bunun için lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak "Seminer Talep Formunu" doldurunuz.

Bilgi ve kayıt formu

Bu seminer hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

İsim

Şehir

Şirket

E-posta

Telefon

Katılımcı sayısı

Seminere katılım şartları hakkında bilgi almak için katılımcılar için sıkça sorulan sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya şu belgeyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

seminer katılım formu

Seminer Programları

Aylık seminer takvimi

Ocak 2021 seminer takvimi

Yıllık seminer takvimi

Site haritası

RSS

   

HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi dinamik, yeniliklere ve değişimlere açık, 0 hiyerarşi ve ekip ruhuyla çalışan çoğunluğunu konularında uzman eğitmenlerin oluşturduğu entellektüelitesi yüksek ve toplumun her zaman önünde olmayı ve kişisel kalitenin gerçekleştirilmesini hedefleyen bir kurumdur.

Copyright © 1998-2021 HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi. Gösterilen marka ve logo, HERMES Yönetim Danışmanları ve Eğitim Merkezi'nin tescilli markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Bu internet sitesinin kullanıcıları HERMES Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.